jsi zamilovaná?

3. ledna 2007 v 17:51 |  ╠ láska

Jsi opravdu zamilovaná?

1. Jsi úplně hotová ze všech věcí, které dotyčný kluk dělá, a to i z těch, které bys jindy považovala za hlouposti. Že neudělá ani krok bez své ošoupané kšiltovka? nebo sbírá skejťácké samolepky? Ať už je to cokoliv, tobě jeho úlety připadají skvělé.
2. Sbíráš všechno, co s ním nějak souvisí: jeho fotky, dopisy, co si ve škole posíláte, věci, které si u tebe zapomněl, atd., a doma se nad svým úlovkem tetelíš, jako by to byla ta nejvzácnější trofej!
3. Svůj horoskop už nečteš jako první, protože nejdřív zhltneš ten jeho! Chceš vědět, jak je na tom u hvězd, co máte společného, jestli jste si souzeni a jestli vašemu milostnému vztahu bude paní Štěstěna přát.
4. Nejíš, hubneš a vůbec nemáš chuť na sladkosti. Že by tě zlobil žaludek? Nebo nějaká střevní chřipka? Kdepak! To je jen tím, že největší slaďoušek na světě je přece on!
5. Vypadáš skvěle a moc ti to sluší. Tvoje oči se rozzáří, jakmile si na něj vzpomeneš a automaticky se začneš usmívat.
6. Jako smyslů zbavená si celý den pouštíš váš oblíbený hit a na diskotéce chodíš za dýdžejem, aby ti to zahrál. Jak jinak bys to mohla bez svého idola vydržet?!
7. I tu nejkýčovější zamilovanou baladu teď považuješ za skvělou písničku, protože se ti při ní dobře sní o tom, , jak ti do nekonečna vyznává svou lásku a pomalu se přibližuje ke tvým rtům...
8. Když na ulici vydíš nějaký zamilovaný pár, hned si vzpomeneš na vás dva a začneš si představovat, jaké by to bylo mezi vámi. Vodíte se za ruce, držíte se kolem pasu, chodíte na romantické procházky...
9. Funguješ jako hodinky - s železnou pravidelnosti tě začne šimrat v břiše pokaždé, když ho vidíš, a to i když ho zahlédneš jen z dálky.
10. Voláš mu a ani nevíš proč. Copak musí mít všechno nějaký důvod? Tobě ke štěstí stačí, jenom když slyšíš jeho hlas.
11. Jakmile se objeví někde nablízku, jsi jak časovaná bomba. Stoupne ti tlak a srdce ti začne tlouc jako o závod.
12. Večer nemůžeš usnout, protože si netrpělivá a nedočkavě počítáš minuty, které zbývají do okamžiku, až ho zase budeš moct vidět, slyšet, hladit a snad i líbat. Jak asi dopadne vaše další setkání?
13. Tvůj deník je plný věcí, které se týkají hlavně jeho: zážitky, pocity, sny a přání, touhy, prostě všechno o něm, a to dost často ještě ve verších. Že by bylo na světě o jednoho básníka víc?
14. Ve škole se nemůžeš na nic soustředit, pořád něco zapomínáš, a když tě učitel vyvolá k tabuli, naprosto nevíš, která bije. Všechny tvoje myšlenky se totiž točí jen kolem tvého miláčka.
15. Jakmile zazvoní telefon, celá se roztřeseš a polije tě horko. Třeba je to on! Když se ale ve sluchátku na druhém konci ozve jenom kámoška, jsi z toho vždycky trochu zklamaná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jiuš Jiuš | 21. března 2007 v 21:04 | Reagovat

Verry goood blog :)))

2 nikus nikus | 6. června 2007 v 13:14 | Reagovat

moc dobry presne trefa!!

3 Mika Mika | Web | 1. července 2007 v 14:56 | Reagovat

Mno rekneme, ze skoro vsechno sedi... :)

4 Tereza Tereza | 7. července 2007 v 20:37 | Reagovat

Mno tak to čumim u mě to fšechno padne !!

5 ? ? | 22. července 2007 v 22:46 | Reagovat

hm,trochu horsi je kdyz ti to vsechno sedi...akorat s tim dotycnym nechodis

6 WEunkaaaa WEunkaaaa | 6. října 2008 v 20:37 | Reagovat

jou wse souhlasi az na to ze s nim¨ete nechodim mno awe sedim wedle nej takzee se nemuzu soustredit ete wits :D jinak good blog :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama