na dobrou noc

3. ledna 2007 v 18:04

Na dobrou noc:-*

· Hvězdy na obloze svítí a já ještě nespím. Ty voníš jako kvítí a já na Tebe myslím. Chci s Tebou být a pusu sladkou dát Ti jen, u sebe Tě mít je můj velký sen! Dobrou noc:)
· Dívám se na nebe, hvězdy vychází. Jen jedna jediná mi tak schází. Ta malá hvězdička k zemi padá, přání nejtajnější splní Ti ráda!
· Sluníčko zapadá a mě napadá, že mi chybí tvoje rty.. Sluníčko zapadlo a mě napadalo, že mi chybíš vlastně jenom Ty! Posílám pusinku a přeju dobrou noc!
· Chybí mi Tvůj smích, chybí mi záblesk v očích Tvých, chybí mi Tvoje ruce, seš moje slunce. Chybí mi tvoje rtíky, ať se Ti zdají nádherné sníky- sníky o nás dvou, jak spíme spolu pod noční oblohou! Dobrou noc!
· Až budeš do snění odcházet za chvíli, Tvoji tvář pohladí jeden dotyk motýlí. Nelekni se, moje lásko, motýl má tu moc, přináší Ti polibek na dobrou noc!
· Venku už se zase stmívá, tak jak to každý večer bývá. Popřát chci Ti krásnou noc, usínat s Tebou chtěla bych moc! Cítit horké tělo Tvé, v postýlce mé zahřáté. Zavírat oči vedle tebe, to je přání, které mě zebe. Snad přijde den, kdy splní se mi tento sen. Dobrou noc!
· Smím Tě políbit na tvářičku? Jen lehounce a pomaličku.. Vidět, jak se Tvé oči rozzáří a pak pohladit Tě po tváři. Tak spi už sladce, sni svůj krásný sen, po dlouhé noci políbí Tě zase nový krásný den! Dobrou noc!
· Z malinké postýlky, počítám andílky. Ty jsi ten jediný, co chybí mi stále víc, přál bych si Tě mít u sebe a mít jen a jen pro sebe! Dobrou noc!
· Starosti odlož na obláček, ať odveze je noční vláček.. Ať zdají se Ti samé pěkné sníky a ať polibky mé doletí na Tvé rtíky! Dobrou noc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama