Leden 2007

emo fotky

27. ledna 2007 v 18:50
Vložit obrázek

emo obrázky

27. ledna 2007 v 18:48

emo kapely

27. ledna 2007 v 18:46 | pavla
Emo kapely
Sunny day real estate
Hawthorne heights
underoath
aiden the.switch
my chemical romance
AFI
The airbags

znaky emo mody

27. ledna 2007 v 18:41 | Pajuška
co patří k emo stylu.???
1.černé nehty
2.patka
3.tenisky
4.brýle
5.proužky
6.placky kapel
7.psát si deníšek
8.upravovat si sám/a oblečení
9.smutný výraz ve tváři
Zdá se mi že toto jsou uplné blbosti aby jsi byl emo neznamená že když si na sebe oblečeš tmavé nabo oblečení z proužky že budeš emo!!! Emo budeš jedině tehdy zdyž to budeš cítit ty sám!!!!!!!!!!

co to vlasně je emo styl..??

27. ledna 2007 v 18:33 | pavla
Emo je huddební (a životní) styl,který už pohltil už i naší republiku. Kdo jsou vlastně emo girls a emo boys.?? podle některých lidí depkaři podřezavají si žíly,podle jiných pozeři...Nejlépe to ale vědí snad oni sami,ne.?!?
Emo
Emocionální punk rock. Emo je široký pojem, který se vztahuje na mnoho odlišných druhů hudby. Punk ovlivněný emem není často nic jiného, než melodický, upřímný, emocionální punkrock. Ten často nemá žádné spojení s původním emem, který je charakterizován dlouhými táhlými songy s vokálním kontrastem mezi konvenčním zpěvem, lehkým šeptem, štěkavým řevem a pláčem nebo vzlykáním. Očistné osvobození emocí, které je extrémně mocné a dráždivé.

EMO Boys

EMO Boys
jsou kluci, kteří nechtějí následovat myšlenky středního proudu naší společnosti.<3
EMO Boys se oblíkaj do těsných kalhot a triček. Malujou si černý linky a mají hustý vlasy, které jim visí do obličeje.
Ačkoliv hodně lidí si myslí že EMO Boys jsou slaboši co jenom brečí a pořezávaj si zápěstí, se velmi MÝLÍ!!! EMO Boys jsou kluci kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní. Proč se lidi vyhýbaj EMO stylu?
EMO Boys jsou velmi speciální a rozhodně ti nejsladší a nejkrásnější typy kluků který můžete potkat!!! Vyjadřují se skrz umění a hudbu a mluví velmi lyricky. EMO Boys poslouchaj například Silverstein, bright eyes, hellogoodbye, the used, My Chemical Romance, hawthorne neights, sugarcult...

EMO Girls

EMO Girl
je dívka která se oblíká v EMO stylu, má EMO(cionální) osobnost a poslouchá EMO hudbu - stručně řečeno
EMO girls se vodí rády za ruce s ostatníma EMO girls a EMO boys, jsou většinu času smutný, nesmějou se moc často a jako EMO boys se vám nechtějí dívat do očí.<3
EMO Girl má velmi tmavé vlasy střižené buď někde kolem ramen nebo do klasického EMO sestřihu, který je krátký, vzadu špičatý s prudkou ofinou. Jejich vlasy sou velmi tmavě hnědé nebo černé, v hodně případech velmi světle blond - a zkrátka každá délka střihu je správná akorát musí být stále část obličeje zakrývána a to proto, že EMO girls mají sklon být plaché, záhadné a nechtějí tolik ukazovat obličej. Obvykle mají hodně tmavě namalované oči.
Hodně EMO Girls jsou vegetariánkami nebo vegankami. Ačkoliv se hodně z nich oblíká jen v EMO stylu, je hodně EMO Girls smutných, pláče, píšou básně a mají sklon si řezat zápěstí. Všechno tohle schovávají nošením řetězů a náramků veselých barev.
Jejich oblečení spočívá v těsných džínách, obrácených a tmavě barevných tričkách někdy doplněný šálou. Obvykle mají pár piercingů a nosí hodně barevných doplňků. Některé dívky nosí hranaté brýle, jiné ne. Ale co EMO Girls skutečně nemají rády je když si je pletete s GOTH. EMO a GOTH jsou velmi rozdílné tak prosím nedělejte tuhle chybu!
Na první pohled vypadaj EMO Girls smutně a zcela ztraceně a stejně jako EMO Boys chodí obvykle s hlavou dolů a nikomu se nedívaj do očí. Jinak EMO Girls milujou když se k sobě EMO Boys mají

EMO Kids

EMO Kids
se dají identifikovat velmi lehce...všechny jsou smutné a cítí se jako by je celý svět nenáviděl. EMO Child má ale i sklon porozumět co se honí hlavou ostatním EMO kids


test lásky

14. ledna 2007 v 12:35

TEST LÁSKY

JSTE SCHOPNI LÁSKY AŽ ZA HROB?
1. Jak dlouho byste vydrželi
s partnerem na pustém ostrově?

a) navěky
b) několik dní
c) týden
d) měsíc
A-2 body, B-3 body,
C-4 body, D-1 bod


2. Kdo z vás mívá poslední slovo?
a) vy
b) on/ona
c) různě
d) nevíte
A-2 body, B-3 body,
C-4 body, D-1 bod


3. Máte výčitky svědomí,
když s někým flirtujete?

a) ani ne
b) těžké
c) tak trochu
d) vůbec
A-3 body, B-2 body
C-4 body, D-1 bod


4. Jsou manželství, kde má každý přesně
určené kapesné. Co o tom soudíte?

a) hrůza
b) správně
c) nesmysl
d) výstřednost
A-4 body, B-1 bod
C-3 body, D-2 body


5. Umíte si představit, že se jednou
budete muset jeden o druhého starat?

a) zatím ne
b) je to přirozené
c) to si nepřipouštíte
d) ano, a rádi
A-3 body, B-4 body
C-2 body, D-1 bod


6. Myslíte, že jste si uchovali
jistou nezávislost?

a) určitě
b) jen část
c) asi ne
d) těžko říci
A-4 body, B-3 body
C-1 bod, D-2 body
7. Trávíte někdy večery mimo domov?
a) jak se vám zachce
b) vysloveně pár
c) nepřichází v úvahu
d) jen z donucení
A-1 bod, B-4 body
C-2 body, D-3 body


8. Váš partner pozval hosty
a vám nic neřekl:

a) nevadí
b) budete roztrpčeni
c) přizpůsobíte se
d) urazíte se
A-4 body, B-1 bod
C-3 body, D-2 body


9.Co soudíte o dlouhých známostech bez toho,
aby se jeden nebo druhý hnali do manželství?

a) to není láska
b) jsou rozumní
c) nevědí, co vlastně chtějí
d) vědí své
A-1 bod, B-3 body
C-2 body, D-4 body


10. Partnerskou krizi spolehlivě zažehná:
a) narození dítěte
b) koupě auta
c) cesta k moři
d) týden v posteli
A-2 body, B-1 bod
C-3 body, D-4 body


11. Jak zareagujete na přiznání svého miláčka,
že potkal bývalou ctitelku nebo nápadníka?

a) nedůvěřivě
b) nervózně
c) lhostejně
d) žárlivě
A-2 body, B-3 body
C-1 bod, D-4 body


12. Jaký vztah vám vyhovuje?
a) harmonický,ale vzrušující
b) bouřlivý, plný vzruchu
c) klidný, vyrovnaný
d) jakýkoliv, jenom ne nudný
A-4 body, B-3 body
C-1 bod, D-2 body
Spočítejte si získaný počet bodů a podívejte se na hodnocení:

HODNOCENÍ:

12 - 26 bodů: Jeden vztah vám dlouho nevydrží. Sami často, možná i podvědomě, způsobíte rozchod. Je to tím, že když partnera dobře poznáte a myslíte si, že vás už ničím nepřekvapí, začnete se nudit. Je to však poněkud sobecké. Chcete li mít s někým hezký vztah, musíte se snažit i vy. Zamysleli jste se někdy nad tím, co asi cítí ten druhý?


27 - 37 bodů: Nelze vám upřít snahu. Když už se zamilujete, děláte všechno proto, aby váš vztah byl co nejhlubší, plný něhy a porozumění. Víte, že nic člověk nedostane zadarmo, že o všechno je třeba bojovat. Jste připraveni přinášet oběti. Jsou však situace, kdy ani to nepomůže. Pozor, aby vaší obětavosti někdo nezneužíval.


38 - 48 bodů: Váš problém spočívá v tom, že jste si vytvořili ideál, a ten budete hledat jen velmi těžko. Proto se nedivte milostným neúspěchům, tomu, že přes všechnu snahu stále nemůžete nalázt toho pravého či tu pravou. S velkou pravděpodobností totiž ani neexistují, a když, tak jedině v nějakém románu nebo na filmovém plátně.

jak se správně líbat?

4. ledna 2007 v 17:24 ╠ láska

Polibky- techniky líbání

Nevím, proč lidé vědí o líbání tak málo a umí jen pár polibků, přitom je to něco, co lidé dělají častěji než sex. Vždyť jeden polibek vám může přinést třeba i několik hodin radosti... Ale to záleží na tom, kdy, kde, jak a od koho ten polibek dostanete. Jasně, namítnete, že sex je sex, ale v době, kdy je AIDS stále větší a větší hrozbou, byste si měli více vážit své partnerky, i když třeba není vždy při chuti, vždyť líbání je to, po čem milující žena touží daleko více.

Techniky líbání

Líbání Lehoučkými dotyky

Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.

Dýchání z úst do úst

Spojte se s partnerem tak, aby se vaše rty dotýkaly po celém obvodu polibku, a poté začněte pomalu vysávat vzduch z partnerových plic. K tomuto polibku je nutná vzájemná spolupráce, takže musíte vysvětlit, jaké máte úmysly. V určitém okamžiku si vyměňte pozice a nechte naopak partnera, aby vysál vzduch z vašich plic. Toto líbání vyžaduje velké soustředění a synchronizaci, ale pokud se povede, bude patřit k těm nejerotičtějším praktikám.

Líbání rty i zoubky

Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.

Francouzké polibky

Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.

Objímání se rty

Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.

Líbání na různé části těla

Hledejte rty a jazykem na těle partnera erotogenní zóny a přijdete na to, že jsou na velmi netradičních místech, domluvte se s partnerem, aby vám naznačil, ve kterých místech je mu váš jazyk nebo rty na těle nejpříjemnější.

Další tipy jak líbat

Rady pro ženy:

Chcete-li, aby se váš partner zlepšil v líbání, pošlete mu po schůzce dopis s hodnocením jeho líbání, hodnoťte něžnost, vůni rtů, ohebnost jazyka, prostě cokoliv. Nezapomeňte navrhnout nějaká vylepšení, popřípadě partnera pozvat na doučování. Citlivý partner vás po takovémto dopise jistě mile překvapí.
Podělte se o hlt lahodného nápoje se svým milovaným, bude nesmírně překvapen vaším originálním nápadem a vaší nečekanou divokostí.

Rady pro muže:

Nikdy nemůžete ženě dopřát kouzlo jejího prvního chtěného polibku..., ale můžete se tomu přiblížit - ve vhodné chvíli líbejte partnerku na krk či na holá záda.
Líbejte ženu od rtů po krku směrem dolů a jděte tak daleko, jak jen jí to bude milé, a ne, abyste se zastavili u pupíku. Vždyť záleží na jejím přání.
Barry Watson and Katie Holmes in Teaching Mrs. Tingle

neštěstná láska

3. ledna 2007 v 18:17 *Povídky*

Nešťastná láska

On se jmenoval Marek a ona Denisa. Byli si oba tak vzdálení… Vůbec se neznali. Omyl. Denisa Marka znala. No znala, zajímala se o něj. Líbil se jí už od chvíle, kdy ho poprvé uviděla. Něčím jí učaroval. Po uši se do něj zamilovala. Ale byla pro něj vzduch. Bohužel. On skoro netušil o její existenci. Ale Denisa byla holka podnikavá, tak si na něj sehnala číslo a začala mu psát. Překvapilo ji, že i když ji nezná, tak je v esemeskách tak výřečný.
Psali si už pár dnů, když z něj vypadlo, že ji zná. Nebo si ji spíš vybavuje. Chodila do třídy s jeho kamarádem. Byla šťastná, že o ní ví. Ale to vlastně nic neznamenalo. I když se denně míjeli na školních chodbách, zdravili se a psali si, tak se vlastně nic nedělo. Denisin sen o tom, že by se do ní Marek také mohl zamilovat se pomalu začal rozplývat. Bylo jí to líto. Obrovsky líto. Ale nemohla s tím nic dělat. Když o ní nestál, tak se mu přeci nebude vnucovat. Měla svou hrdost.
Jenže se stalo něco s čím nepočítala… Její kamarádky, kterým se se vším svěřovala ji převezly. Začaly Markovi psát samy. Na rovinu mu řekly, jak se věci mají. Byl celkem překvapený, ale stejně neudělal nic z toho, co se od něj očekávalo. Pořád byl stejný a neprojevoval žádný zájem. Denisa už z toho byla nešťastná. Už nevěděla jak se mu zalíbit. Ale zkusila poslední možnost. V pátek se vypraví na diskotéku, kde ho dozajista potká. Ze svého nápadu byla velice nadšená. Nemohla se dočkat.
Na páteční večer se pořádně připravila. S make-upem si hrála asi hodinu, s vlasy také a před svým šatníkem strávila skoro dvě. Když byla se vším spokojená, tak se vydala za svými kamarádkami. Před tím než došly na diskotéku, tak se ještě zastavili v jedné místní hospůdce. Posilnit se. A pak vyrazily na místo činu.
Místo toho, aby se rozjely na parketě, tak věnovaly všechny čtyři přibližně půl hodiny hledání Marka. Objevila ho Denisa. Ale jinak než čekala. Připravila se na všechno možné, jen ne na to, že ho najde v objetí jiné. Ti dva se k sobě dost měli. Přišlo jí to líto. Jediné řešení viděla v alkoholu. Sedla si k baru a než ji její doprovod objevil stačila vypít skoro celou flašku Finlandie. Nevěřily svým očím. Denisa stále tvrdila, že je v pořádku, ale jakmile se zvedla z barové židle, tak sebou bouchla o zem. Nebyla schopná se postavit na vlastní nohy. Tak holkám nezbylo nic jiného, než ji odvést domů. Zkazila jim všem celý večer.
Když se ráno probudila, tak ji příšerně bolela hlava. A skoro nic si nepamatovala. Ale Marka v objetí té vyhublé blondýnky rozhodně ano. Zase se dostavil ten stav smutku. Bylo jí to vážně líto. Ale nemohla to tak nechat. Vzala svůj mobil a napsala Markovi omluvnou sms: "Ahoj Marku! Chci se ti za vsechno co se za posledni dobu stalo omluvit. Byla jsem blahova, kdyz jsem si myslela, ze bychom spolu mohli my dva byt stastni. Promin a doufam, ze zustaneme alespon pratele. Denisa" Odeslat? Ano… Na odpověď nečekala dlouho. Marek jí napsal něco ve smyslu, že se omlouvá za to jaký byl, ale že na tom nic asi nezmění a že je to skvělá holka a doufá, že přáteli zůstanou. Alespoň to Denise trochu vrátilo úsměv. Ale stejně byla uvnitř zraněná.
Zanedlouho po tom co se stalo tohle, se Denisa s jednou svojí kamarádkou náhodou octla v jedné zapadlé a příjemné hospůdce. Čirou náhodou tam byl i Marek s pár kamarády. Nejprve chtěla odejít, ale nakonec se rozhodla zůstat. Všechno se semlelo tak, že se holky přemístily ke klukům. Markovi to nebylo zrovna po chuti, ale kamarádi jej přemluvili. Všechno probíhalo normálně. Dokonce se spolu ti dva dali do řeči. Vyříkali si všechno co se dělo a nakonec si začali povídat i o Markově Hance. Všechno probíhalo skvěle. Dokonce se o Denisu začal zajímat jeden z Markových kamarádů. To jí velice lichotilo. Jmenoval se Jakub. Celkem se jí líbil. A byl moc milý. Dokonce ji šel doprovodit domů a pro jistotu si na ni vzal telefonní číslo.
Druhý den, když se Jakub ozval, tak z toho měla obrovskou radost. Začali se scházet a jí s ním začalo být neuvěřitelně skvěle. Dokonce přestávala myslet na Marka. Netrvalo dlouho a Jakub se jí přiznal, že se do ní zamiloval. A ona do něj taky. Byla šťastná. Konečně se jí splnil sen o opětované lásce.
Začali se občas scházet i ve čtyřech, ještě s Markem a Hankou. Už jí nebolelo, když je viděla spolu. Byla spokojená. Konečně…
Ale to nebyl konec trápení. I když milovala Jakuba, tak si začala rozumět s Markem. Někdy ji mrzelo, že spolu nejsou, ale nestěžovala si. Jakuba si vážila.
Jedno klidné odpoledne jí najednou přišla esemeska. Netušila kdo by to mohl být… S Kubou byla domluvená až na sedmou hodinu… Že by se něco stalo??? Stalo… Psal Marek, jestli by se co nejdřív mohli někde sejít. Nechápala o co jde, ale nemohla říct ne. Cítila, že se něco stalo. A přeci nenechá kamaráda ve štychu že?
Jak nejrychleji mohla doběhla k Markovi domů. Našla ho v jeho pokoji, zachumlaného v peřině a ubrečeného.
"Co se stalo?" Zeptala se. "Hanka! Ta mrcha! Vykašlala se na mě! Prej kvůli nějakýmu hokejistovi! Chápeš to?" Vzlykal. Přisedla si k němu a začala ho konejšit. Plakal jako malej kluk. Najednou ale přestal, podíval se jí do očí a řekl: "Deny, já vim, že jsem se k tobě zachoval ošklivě. Nezapomněl jsem na to. Ale teď jsem teprve pochopil, že ty jediná si mě opravdu milovala! Teď už to vím! Prosím tě, vykašli se na Jakuba a buď se mnou! Já tě asi miluju!" V Denise hrklo! Okamžitě se začala zvedat a znechuceně se na něj podívala: "To myslíš vážně?! Teď bych ti byla dobrá co? Tak to ani omylem, s tim nepočítej! Miluju Kubu! Vždycky jsem pro tebe byla vzduch a najednou když se na tebe vykašle Hanka, tak se rozpomeneš, že jsem tě chtěla?! Tak to teda ne! S tim vážně nepočítej!" A odešla. Celou cestu domů plakala. Těsně před domovními dveřmi si to rozmyslela a vydala se ke kamarádce. Musela jí to všechno povědět. Byla z toho nešťastná.
Kamarádka ji přijala velice přívětivě, když viděla v jakém je Denisa stavu. Denisa jí všechno převyprávěla a nakonec dodala: "Chápeš to? Jak je to sprostý? Neříkám, že bych nebyla schopná Kubu kvůli němu opustit, ale takhle ne! Já ho asi stejně pořád miluju, i když si to nechci připustit, ale takhle jsem si to nepředstavovala. Takhle ne… Co mám dělat. Miluju ho, vim to, ale on ve mně hledá jen náhradu. Nic víc… Nikdy by to nemělo budoucnost. Tohle jsem fakt nečekala. Smířila jsem se s tím, že mě prostě nechce a budeme kamarádi. Tohle je nad moje síly!" Kamarádka ji utěšovala, jak jen to šlo, ale Denisa stále plakala. Celkem ji Markova reakce zaskočila a taky zamrzela. Nevěděla jestli o tom říct Kubovi. Ale bála se, že by na ní poznal, že stále k Markovi něco cítí. Raději si to nechala pro sebe. Sama se trápila výčitkami svědomí.
Bála se co se stane, až Marka zase uvidí. Jak se mu bude moci podívat do očí. To už se ale nestalo. Od Jakuba se jen dozvěděla, že se prý odstěhoval do Anglie. Nic ho doma nedrželo. Víc už o něm nikdy neslyšela… I přes to, co se stalo, jí bolelo, že odjel bez rozloučení. Stále byl v jejím srdci. Navždy…

jak to bylo s láskou?

3. ledna 2007 v 18:06 *Povídky*

Jak to bylo s láskou?

Před dlouhou,dlouhou dobou existoval ostrov, na kterém žily všechny pocity člověka: Dobrá nálada, Smutek, Vědění ... a kromě ostatních různých pocitů i Láska.

Jednoho dne se Pocity dozvěděly, že se ostrov potopí. Každý si tedy připravil svou loď a odplouval z ostrova. Jen Láska chtěla čekat do poslední chvíle.
Ještě než se ostrov potopil, prosila Láska o pomoc. Na luxusní lodi plulo kolem lásky Bohatství. Zeptala se: "Bohatství, můžeš mě vzít s sebou"? "Ne, nemůžu. Mám na své lodi mnoho zlata a stříbra. Tady pro tebe není místo".

Tak se Láska zeptala Pýchy, která projížděla kolem na přenádherné lodi: "Pýcho, můžeš mě vzít s sebou"? "Já tě, Lásko, nemůžu vzít ..." odpověděla Pýcha, "tady je všechno perfektní. Mohla bys poškodit mou loď".
Láska se tedy zeptala Smutku, který jel kolem: "Smutku, prosím, vezmi mě s sebou". "Ach Lásko", řekl Smutek, "já jsem tak smutný, že musím zůstat sám".

Také Dobrá nálada projela kolem Lásky, ale byla tak spokojená, že ani neslyšela, že na ni Láska volá.

Najednou řekl nějaký hlas: "Pojď lásko, já tě vezmu". Byl to nějaký stařec, kdo promluvil. Láska byla tak vděčná a šťastná, že se zapomněla zeptat na starcovo jméno. Když přijeli na pevninu, stařec odešel. Láska si uvědomila, že mu hodně dluží a zeptala se Vědění: "Vědění, můžeš mi říct, kdo mi pomohl"? "To byl Čas", odpovědělo vědění. "Čas ?" zeptala se Láska, "proč mi pomohl čas"? A Vědění odpovědělo: "protože jen čas ví, jak důležitá je láska v životě"!

na dobrou noc

3. ledna 2007 v 18:04

Na dobrou noc:-*

· Hvězdy na obloze svítí a já ještě nespím. Ty voníš jako kvítí a já na Tebe myslím. Chci s Tebou být a pusu sladkou dát Ti jen, u sebe Tě mít je můj velký sen! Dobrou noc:)
· Dívám se na nebe, hvězdy vychází. Jen jedna jediná mi tak schází. Ta malá hvězdička k zemi padá, přání nejtajnější splní Ti ráda!
· Sluníčko zapadá a mě napadá, že mi chybí tvoje rty.. Sluníčko zapadlo a mě napadalo, že mi chybíš vlastně jenom Ty! Posílám pusinku a přeju dobrou noc!
· Chybí mi Tvůj smích, chybí mi záblesk v očích Tvých, chybí mi Tvoje ruce, seš moje slunce. Chybí mi tvoje rtíky, ať se Ti zdají nádherné sníky- sníky o nás dvou, jak spíme spolu pod noční oblohou! Dobrou noc!
· Až budeš do snění odcházet za chvíli, Tvoji tvář pohladí jeden dotyk motýlí. Nelekni se, moje lásko, motýl má tu moc, přináší Ti polibek na dobrou noc!
· Venku už se zase stmívá, tak jak to každý večer bývá. Popřát chci Ti krásnou noc, usínat s Tebou chtěla bych moc! Cítit horké tělo Tvé, v postýlce mé zahřáté. Zavírat oči vedle tebe, to je přání, které mě zebe. Snad přijde den, kdy splní se mi tento sen. Dobrou noc!
· Smím Tě políbit na tvářičku? Jen lehounce a pomaličku.. Vidět, jak se Tvé oči rozzáří a pak pohladit Tě po tváři. Tak spi už sladce, sni svůj krásný sen, po dlouhé noci políbí Tě zase nový krásný den! Dobrou noc!
· Z malinké postýlky, počítám andílky. Ty jsi ten jediný, co chybí mi stále víc, přál bych si Tě mít u sebe a mít jen a jen pro sebe! Dobrou noc!
· Starosti odlož na obláček, ať odveze je noční vláček.. Ať zdají se Ti samé pěkné sníky a ať polibky mé doletí na Tvé rtíky! Dobrou noc!

From love

3. ledna 2007 v 17:55

From love

· Učili mě, že den má 24 hodin, minuta má 60 sekund, ale nikdo mi neřekl, že každá vteřina bez Tebe je jako celá věčnost!
· Tak jako řádky bez písmen, tak jako zatoulaný sen. Tak jako touha zlomená, tak jako láska bez jména. Tak jako mraky bez nebe, tak cítím se já bez Tebe!
· Čokoláda je sice skadká, ale Ty,lásko, nekazíš zuby! ;)
· Přeji si slyšet tvou řeč jemnou, přeji si, abys byl se mnou. Přeji si, abych mohla být u Tebe, veř lásko-já myslím jenom na Tebe!
· Je lehké říci Mám Tě rád, to umí každé malé dítě. Těžší je však lásku dát a říct Vážím si Tě!
· Jsi něha, kterou hledám. Jsi úsměv, který nemám. Jsi láska, co mi schází. Jsi štěstí, co mě doprovází!
· Tak jako koráb připoután k molu, jako je s ohněm spojen dým. Budu já s Tebou, budeme spolu- já to vím!
· Až se mě jednou zeptáš, jestli mám radši Tebe nebo svůj život, odpovím že život můj. Ty odejdeš, aniž bys věděl, že můj život jsi Ty!!
· Je krásné přátelství, když se v lásku spojí, ale ještě krásnější, když se nerozpojí..
· Miluji Tě, jen Ty jsi láska má, tak něžná, vzrušující, jediná. Miluji Tě stále víc, každý den stokrát toužím Ti říct, že jen s Tebou lásku prožívám a s Tvým jménem na rtech vstávám i usínám.
Miluji Tě, tak nenechávej mě už samotnou, přijď a do svých dlaní vezmi ruku mou. Bez Tebe se mé srdce souží, zašeptám Ti do ouška po čem toužím... Miluji Tě!
· Až osud vezme Ti cos miloval, až ztratíš zač bys život dal, až zklame Tě celý svět, pak poznáš co je láska a co pro ni musíš vytrpět!
· Nač psát verše dlouhé, když stačí dvě slova pouhé.. Miluji Tě!
· Působíš na mě jako ta nejsilnější droga. Když ji mám je mi nádherně, ale abstinenční příznaky jsou bolest srdíčka a pocit samoty. Chci ji pořád víc a víc- je to láska!
· Kluci jsou pro mě vzduch a bez vzduchu se nedá žít..
· Když zavřu oči, vidím Tě! Když je otevřu-nejsi tu! Tak zase rychle dojeď, nebo budu chodit se zavřenýma očima!!

jsi zamilovaná?

3. ledna 2007 v 17:51 ╠ láska

Jsi opravdu zamilovaná?

1. Jsi úplně hotová ze všech věcí, které dotyčný kluk dělá, a to i z těch, které bys jindy považovala za hlouposti. Že neudělá ani krok bez své ošoupané kšiltovka? nebo sbírá skejťácké samolepky? Ať už je to cokoliv, tobě jeho úlety připadají skvělé.
2. Sbíráš všechno, co s ním nějak souvisí: jeho fotky, dopisy, co si ve škole posíláte, věci, které si u tebe zapomněl, atd., a doma se nad svým úlovkem tetelíš, jako by to byla ta nejvzácnější trofej!
3. Svůj horoskop už nečteš jako první, protože nejdřív zhltneš ten jeho! Chceš vědět, jak je na tom u hvězd, co máte společného, jestli jste si souzeni a jestli vašemu milostnému vztahu bude paní Štěstěna přát.
4. Nejíš, hubneš a vůbec nemáš chuť na sladkosti. Že by tě zlobil žaludek? Nebo nějaká střevní chřipka? Kdepak! To je jen tím, že největší slaďoušek na světě je přece on!
5. Vypadáš skvěle a moc ti to sluší. Tvoje oči se rozzáří, jakmile si na něj vzpomeneš a automaticky se začneš usmívat.
6. Jako smyslů zbavená si celý den pouštíš váš oblíbený hit a na diskotéce chodíš za dýdžejem, aby ti to zahrál. Jak jinak bys to mohla bez svého idola vydržet?!
7. I tu nejkýčovější zamilovanou baladu teď považuješ za skvělou písničku, protože se ti při ní dobře sní o tom, , jak ti do nekonečna vyznává svou lásku a pomalu se přibližuje ke tvým rtům...
8. Když na ulici vydíš nějaký zamilovaný pár, hned si vzpomeneš na vás dva a začneš si představovat, jaké by to bylo mezi vámi. Vodíte se za ruce, držíte se kolem pasu, chodíte na romantické procházky...
9. Funguješ jako hodinky - s železnou pravidelnosti tě začne šimrat v břiše pokaždé, když ho vidíš, a to i když ho zahlédneš jen z dálky.
10. Voláš mu a ani nevíš proč. Copak musí mít všechno nějaký důvod? Tobě ke štěstí stačí, jenom když slyšíš jeho hlas.
11. Jakmile se objeví někde nablízku, jsi jak časovaná bomba. Stoupne ti tlak a srdce ti začne tlouc jako o závod.
12. Večer nemůžeš usnout, protože si netrpělivá a nedočkavě počítáš minuty, které zbývají do okamžiku, až ho zase budeš moct vidět, slyšet, hladit a snad i líbat. Jak asi dopadne vaše další setkání?
13. Tvůj deník je plný věcí, které se týkají hlavně jeho: zážitky, pocity, sny a přání, touhy, prostě všechno o něm, a to dost často ještě ve verších. Že by bylo na světě o jednoho básníka víc?
14. Ve škole se nemůžeš na nic soustředit, pořád něco zapomínáš, a když tě učitel vyvolá k tabuli, naprosto nevíš, která bije. Všechny tvoje myšlenky se totiž točí jen kolem tvého miláčka.
15. Jakmile zazvoní telefon, celá se roztřeseš a polije tě horko. Třeba je to on! Když se ale ve sluchátku na druhém konci ozve jenom kámoška, jsi z toho vždycky trochu zklamaná.

Jak poznáš že tě miluje?

3. ledna 2007 v 17:49 ╠ láska
Jak poznáš, že tě miluje?
 • Často tě pozoruje a jakmile se střetnete pohledem, podívá se jinam.
 • Vyskytuje se stále v tvé blízkosti, sedá si vedle tebe v mekáči, kině...
 • Zlobí tě a pošťuchuje (Co se škádlívá, to se rádo mívá... :))
 • Nápadně často se tě "náhodně" dotkne.
 • Jde s tebou tancovat, přestože víš, že tanec k smrti nenávidí.
 • Reaguje na všechny tvoje SMSky, žádnou nenechá bez odpovědi.
 • Pochválí ti každý tvůj model a všimne si i nepatrné změny na tvém zevnějšku.
 • Než si jde lehnout, pošle ti SMSku nebo zavolá a popřeje dobrou noc.
 • Občas na tebe čeká před školou, a to i kdyby měly zrovna padat trakaře!
 • Nedělá mu problém napsat ti zamilovanou SMS.
 • Zajímá ho také tvoje parta!
 • Je s tebou, i když ho něco trápí a není mu zrovna do smíchu!
 • Jakoby náhodou tě potká, když jdeš ze školy a doprovodí tě až domů.
 • Může na tobě oči nechat!
 • Zeptá se tě, jestli bys s ním nešla o víkendu na zápas, abys mu fandila...

pravdivé věty

3. ledna 2007 v 17:46 *Citáty*

Pár pravdivých vět...

Opravdový přítel je ten,který vezme Tvou ruku,ale dotkne se Tvého srdce...
Málo myslíme na to,co máme,ale vždy na to,co nám chybí...
Neplač,že to skončilo,směj se,že se to vůbec stalo...
Čím více plánuješ,tím více Tě zaskočí náhoda...
Všechno,co se děje,děje se z určitého důvodu...
Nesnaž se tak,neboť nejlepší věci se stávají,když je nejméně očekáváš...
Největší události,to nejsou ty nejhlučnější,ale naše nejtišší hodiny...
Nejhůře se člověk v životě učí,které mosty má použít a které má zbořit...
Každý vidí,jak vypadáš,ale jen málokdo cítí,kdo jsi...
Kdo by chtěl mít něco,co ještě nikdy neměl,bude muset udělat něco,co ještě nikdy neudělal...
Osud snad chce,abys v průběhu svého života poznal mnoho nesprávných lidí,aby jsi,až potkáš ty správné,je uměl ocenit a byl za ně vděčný!
Dej věci jméno a ona se stane...
Láska nespočívá v tom,že se lidé na sebe dívají,ale že hledí společně jedním směrem...
Život je kreslení bez gumy...
"Milovat někoho znamená,pochopit i to, že vás nemiluje!"
Neříkám že nechci zemřít,jen nechci být u toho,až se to stane.
Usmívej se na toho,kdo ti ublížil aby neviděl jak moc tě to bolí.
Největším štěstím člověka je,když žije pro to,pro co chtěl zemřít.
Je lepší zemřít pro něco než žít pro nic.Neměj strach ze stínů.Vždy ukazují že jsi blízko světla.

citáty

3. ledna 2007 v 17:41 *Citáty*
*** Až na střepy se roztříští tvůj nejkrásnější sen , utři slzy a zatni pěsti, vždyť střepypřinášejí štěstí......
*** Rozum mi říká "Zapomeň!" , ale srdce mi říká "Vydrž!"
*** Když po něčem vášnivě toužíte, nechte to jít. Když se vám to vrátí, je to navždy vaše.
*** Dejte lásce druhou šanci a ona bude ta opravdová, neboť kouzlo první lásky spočívá v tom, že si neuvědomujeme, že může mít konec.
*** Není na světě většího bolu, než milovat a nebýt spolu.
***Když se směješ, směju se s tebou, když pláčeš, pláču i já. Když se zraníš, cítím bolest, až jednou zemřeš, zemřu i já.
***Bez žárlivosti a odpuštění není láska.

Miluji tě

3. ledna 2007 v 17:38 *Básničky*

Miluji Tě!

Umíš mě pohladit,
umíš se se mnou smát,
umíš mě opravdu upřímně milovat.
Jen Ty víš jaká jsem,
to co mě tíží,
i přes to tu se mnou jsi,
ať mi nikdo neublíží.
Jsi moje světýlko,
jsi moje naděje,
jsi moje sluníčko,
co mě vždy zahřeje.
Vážím si Tvého já,
vážím si Tebe,
když Tě mám daleko,
srdce mě zebe.
Chci ti říct lásko má,
že Tě moc miluji,
za všechno co pro mě děláš
mockrát Ti děkuji!!!
12678.jpg

krátké básničky

3. ledna 2007 v 17:35 | pabla (něco z mého deníčku) |  *Básničky*
Krásné jemilovat , krásné je žít , když mohu s tebou být.
Jsi provoněný růžemi , jsi má láska tady na zemi.
Od té doby , co tě znám krásný pocit v srdci mám .
Jsme sobě souzeni! Ty mě miluješ a já tebe taky .
Je temná noc a já pusu Ti posílám , šeptám tvé jméno a tiše usímán.
Ležím tu a usínám , na tebe a tvou lásku vzpomínám.
Sny o nás si nech zdát , jak krásné je umět milovat.
Líbám tve rty moc a moc , přeju ti tím dobrou noc.
Jedno přání chci si přát, aby mé srce vedle tvého už navždy mohlo usínat.
Posílám ti zprávičku v temne noci , chtěla bych tě mít navždy ve své moci.
Je noc a ty už jistě spíš , že miluji tě jistě víš
Byl jsi mím kamarádem ted jsi mi víc doufám , že pochopíš co tím chci říct.
Jak krásné je , když lásku máš , pak ani zlo na světě nevnímáš.
Od té doby co tě znám letím vzhůru ke hvězdám z lásky posílám ti tyto hlásky
M.I.L.U.J.I.T.Ě
Když jsme spolu ty a já svět krásnější se náhle zdá.

proč je bezva narodit se jako kluk?

3. ledna 2007 v 17:13 ╠ láska

Proč je bezva narodit se jako kluk?

Ne že by nebylo fajn být holka,
ale v něčem to ti kluci mají fakt lehčí.
 • Všechno na tvém obličeji může zůstat v přírodní barvě.
 • Na prázdniny potřebuješ maximálně jeden kufr
 • Všechno vyžehlíš obyčejnou kytkou.
 • Fronty před pánskými záchodky bývají kratší minimálně o 80%.
 • Můžeš si dovolit zmoknout i v bílém tričku.
 • Nemusíš s sebou všude nosit kabelku.
 • Tvé příjmení ti zůstane až do smrti.
 • Po probuzení můžeš vypadnout z bytu do deseti minut.
 • Nemusíš se holit níž než ne krku.
 • Lidi ti neciví na hrudník,když se s nimi byvíš.
 • Můžeš sedět s koleny od sebe a nezáleží na tom,co máš na sobě.
 • Můžeš si koupit kondom,aniž by si tě prodavač představoval svlečeného.
 • Dokážeš si sám otevřít sklenici s marmeládou.
 • Co je to vlastně celulitide?!
 • Neví co je to za bolest při porodu.

co platí na kluky?

3. ledna 2007 v 17:12 ╠ láska

Co platí na kluky?

Vždycky záleží na věku!!!
holky 12-14let
Chování holky
Holka musí být prašťěná,pro každou legraci,komunikativní.
Co by u sebe měla mít na rande?
Deodorant,lesk na rty,žvýkačky,nějaké drobné...!
holky 15-16let
Chování holky
Kluci opět dají na holku,se kterou je legrace,ale taky která jde do všeho.Tím se však nenechte zlákat k něčemu,co by se vám nelíbilo.Nebuďte vlezlé,a nesnažte se být za každou cenu skvěle nalíčené,upravené...!Buďte přirozené.
Co by u sebe měla mít na rande?
Růžovou rťenku ve světlém odstínu a s leskem,deodorant,žvýkačky,kondomy,lehkou toaletku-vůni :)
Holky 17-18let
Chování holky
Holky v tomto věku myslím nepotřebují nějaký návod na chování,jež toho pravého okouzlí,ale mnohdy se hodí.Holky by měli alespoň trochu zklidnit,jelikož takové hrrr... chování kluky maximálně vyděsí.Kluci mají rádi holky,se kterýma je zábava,ale nehledají slečny,za které by se pak mohli stydět.Takže si odpusťte výbuchy smíchu na veřejnosti doprovázené chrochtáním.Buďte svá,ale umějte se krotit!
Co by se sebou měla mít na rande?
Rťenku,kondomy-nebo jiný druh ochrany,Lehký parfém nebo toaletku,velký výstřih :)-na ten kluci letí,mini sukýnku...
Myslím,že toto je jen tak přibližně.Že každý si v tom najde to své.Kluci jsou různí.Každý hledá něco jiného.Jedni hledají nezkrotnou šelmu,druzí usedlou a tichou holku,která jim bude naslouchat.

co kluky odrazuje?

3. ledna 2007 v 17:08 ╠ láska

Co kluky odrazuje?

 • Protože my holky někdy vypadáme tak přísně a nepřístupně,že se bojí co jim uděláme..........
 • Odrazuje je hloupý smích bez ustání,když se na ně holka pořád šklebí a dělá různé grimasy...........my taky nemáme rády takové kluky
 • Odrazuje je když holka není nikdy sama!! Je neustále někým obklopena,jak se k ní má ten kluk dostat??
 • Je neuvěřitelné, kolik se toho dá pokecat o jen o lesku,očních stínech,ale tohle kluka hned odradí,stejně tak jako nás odradí povídat si o fotbalovém dresu.......