Únor 2007

blogový řetězec

15. února 2007 v 16:29 | pajuška |  Řetězáky

Blogový řetěz

Toto je Blogový řetěz. Spojuje všechny blogaře, kteří to čtou... Pokud chceš v tomto řetězu pokračovat, zkopči si to na blog a dopiš své jméno tam dolů...:))

Oči jedné dívky

15. února 2007 v 15:07 *Povídky*
Oči jedné dívky
Křišťálově jasná slza stéká po tváři té dívky,na kterou se dívám.Její jindy veselé oči ztratily ten jas a jen smutně vzhlédly.Upřeně se na mě podívala a já vím,že se v ní v ten okamžik něco zlomilo.Zlomila se její síla vzdorovat ,její elán,její důvod žít.Je mi jí líto.Vždy z ní vyzařovalo tolik energie,kterou teď potřebuje ona sama...Z její nemoci ji nikdo nevyléčí.Zklamání a zlomená vůle vyléčit nejde.Bolí mě dívat se na její zmučenou tvář a bolí mě,že nevím,jak jí pomoci.Znovu se mi upřeně dívá do očí ,jako by chtěla proniknout hlouběji ,číst z mé mysli.Najednou zavře oči a tiše se rozpláče.Nedokáži se na ni znovu podívat,nedokáži se znovu podívat na sebe do zrcadla,tak odcházím,abych ulehla na nemocniční lůžko a pokusila se na vše zapomenout.Už ale nemám sílu....

Vodní víla

15. února 2007 v 15:06 *Povídky*
Vodní víla
Venku se něco stalo.Jedna vodní víla steskem roztříštila se v milióny křišťálků, a teď sleduji její zbytky ve větvích stromů.Je nádherná.Snad zemřela kvůli lásce.Určitě.Buď ji našla a přišla o ni,nebo nenašla a už ztratila naději.A tak jí smutkem puklo srdce.Každou slzu,kterou vyplakala,kterou vytrpěla,byla v tu chvíli v jejím srdci ,v srdci,které lásku nepoznalo ,nebo jí právě překypovalo.Už bylo příliš plné.Plné slz,těch slz,co tolik tíží.Poslední smutná představa,co vyvolala její slzu,tu slzu,co přeplnila její srdce.Pak roztříštila se v slaný déšť a pokryla jím celé město.A nevědomky si každý z nás stírá z tváře její slzy.Její poslední myšlenka patřila tobě,tvému objetí.Tak snad právě proto,když dopadne na mě křišťálová kapka deště,tak v tuto chvíli mi nejvíce chybíš.Mé srdce je zase o něco plnější a v očích se mi na dlouhou cestu vydávají spousty slaných kapiček rosy,co vykrystalizovaly z mého stesku po tobě.A ty,až jednou v dešti půjdeš městem,a budeš stírat z tváře slzy mraků,vzpomeň si na mě.Možná to pláču já....

co znamená slovo milovat.???

15. února 2007 v 14:57 | Pajuška |  ╠ láska
Co vlasně zanmená mylovat.??
img403/5236/5890980ky3.jpg
Milovat!Proč tak často užíváme tohoto slova,aniž bychom si dokázali představit či uvědomit,co to vlastně znamená...?! Naše neznalost ostatní zraňuje.Není to jen něco víc ,než mít rád.Je to cit,který nikdo nedokáže přesně popsat.Každý si pod tím představí trochu něco jiného.
V tom je právě kámen úrazu.Jeden si myslí,že milovat je odevzdat se druhému člověku,věřit mu,dát mu svou duši,své tělo ,svůj čas a být zato rád.Nikdy jej nezradit.
Přitom druhý věří v něco jiného a říká :" Miluji Tě".Kde je tedy pravda ?
Co je ideál slova milovat....Lásku dávat a hodně za ní získávat,říci tomu druhému,co k němu opravdu cítíte,než bude pozdě.I kdyby se celý svět k Tobě otočil zády,musíš vydržet a stát se svou láskou.Protože láska je ta největší bolest na světě,ale zároveň ten nejnádhernější pocit,že jsi milován.
Láska je to nejkrásnější,co může člověk získat,láska je to nejkrutější,co může člověk ztratit.Proto hledej všude,projdi svět křížem krážem a ptej se jen na lásku. Až ji najdeš,tak si ji braň a hlídej,jak nejlépe umíš....protože ztratit ji dokáže každý,ale jen málokdo ji dokáže ubránit....
Nikdy nezapomeň na svou lásku ,i když si říkáš,že na ni stále myslíš.Dříve než v pokušení koukneš po jiné,zamysli se,co ve své lásce všechno máš a co vše riskuješ.Nezahazuj cit,který by ti vydržel na věky,pro jeden krátký okamžik.....!

Walentýn

15. února 2007 v 13:12 | Já |  *my talking*
Valentýn
No jejda včera byl valentýn ani jsem nečekala že to takhle dopadne ale rozhodla jsem se že nebudu celý den sedět doma a čučet na bednu a tak jsem prostě svolala naší holčičí bandu a šlo se ven nejprve jsme chtěly jít do čajovny ale nějak jsme se rozmyslely tak jsme nakonec šly na pizzu kde jsem si udělala plno trapasů:( ale to je jedno nakonec k večeru jsme ze čtyř zbyly jenom dvě a tak jsme se usadil v dětském parku ve městě kde jsme si sedly na takovou nějakou divnou houpačky a při tom se koukaly na hvězdy protože se nám nechtělo domů ale musely jsme tak jsme se rozloučily a byla jsem ráda že se ten letošní valentýn takhle vyvedl.

*shoes*

15. února 2007 v 13:00 | Já |  Obrázky na téma

Colorfull

15. února 2007 v 12:46 | _Papája_ |  collorfull

colorfull 1

15. února 2007 v 12:39 | Já |  collorfull

Photobucket - Video and Image Hosting

Hi

15. února 2007 v 11:50 | Já |  *my talking*
Hi people
Rozhodla jsem se že začnu tady psát ne že budu jen něco kopírovat z ostatních blogu prostě ne chtěla jsem mít blog tak sem sním. Dneska jsem se nudila jak jinak když jsou ty jarní prázdniny ne že by mě bavilo chodit do školy to ne ale nuda je zákeřná a nikdo neví kdy na člověka příjde tak jsem si alespon pokusila změnit vzhled mého blogu prosím hlasujte v anketě jak se vám líbí můj blog díky.

polibek

2. února 2007 v 16:49 ╠ láska

Polibek

Část první:POLIBEK
 1. Polibek na ruku...Cítím tě
 2. Polibek na tvář....Chtěl bych,abychom zůstaly přátelé
 3. Polibek na šíji..... Chce tě
 4. Polibek na rty..... Miluji tě
 5. Polibek na ucho...Jen si s tebou pohrávám
 6. Pohledy do očí....Polib mě
 7. Hraje si tvými vlasy...Bez tebe nemůžu žít
 8. Má ruce kolem tvého pasu...Vychutnávám si tě
Část druhá:TŘI DOBRÉ RADY
 1. Pro dívky:Když je na tebe chlap drzí,zpohlavkuj ho.
 2. Pro chlapce:Když tě dívka pohlavkuje,polib jí.
 3. Pro dívky i chlapce:K líbání nepatří oči-kdo je má otevřené často přehlédne to njdůležitější.
Část třetí:ZÁSADY SPÁVNÉHO CHOVÁNÍ
 1. Příliš tlusté pysky se nakones slisují.
 2. Neptej se zda smíš líbat.Prostě to jen udělej a jdi od toho.
 3. Využij každé vhodné i nevhodné příležitosti k líbání.
NEZOPOMEŇ
Růže je růže,fialka zůstane fialkou.
Polibek však není žádným polibkem bez řádné dávky vášně.Proto otevři ústa,
zavři oči a líbej,líbej,líbej-opakování je matkou znalosti

valentýn sms,básničky

2. února 2007 v 10:26 | pabla |  *Básničky*
Jsi ma laska, jsi muj sen, Tobe patri dnesni den. Jenom s Tebou se chci smat a jen Tebe MILOVAT. Krasneho Valentyna, MILUJU TE!!!
K svatecku vsech zamilovanych, at je den jak z pohadky, mame hodne lasky v sdrcich a nikdy zadne hadky.
Nejsem ta jedina,kterou to boli,kdyz ja te odmitam. Byla to lez,ja tebe rada mam a na Valentyna si myslim,ze velkou sanci mam.Odpust mi.
kva..., kva..., kva..., kva..., k Valentynu.
Dej mi jednu hubicku, Ty muj mily mazlicku, ja Ti za to poseptam, jak jsem rada, ze Te mam

návštěvníci

2. února 2007 v 10:12 | pabla |  *Ankety*
hlasuj prosím chtěla bych zjistit kolik lidí navštíví můj blog